İletişim & Pratik Bilgiler

Sigorta şirketlerinden bağımsız çalışıyorum. Bu durum sigorta şirketlerinin tanı kriteri, tedavi süresi ve aile hekiminden yönlendirme mektubu alma zorunluluğu gibi kimi kısıtlamaları olmadan çalışmamı sağlıyor. Sigorta planınıza bağlı olarak geri ödemenin mümkün olduğu durumlar olabilir, ancak temel sağlık sigortasına sahip bireylerin sigortadan geri ödeme alması çoğu durumda mümkün değil. Aşağıda seans süresi ve ücretlendirmeye dair bir şema bulabilirsiniz.

Bireysel seans 50 dakika 90 euro
EMDR seansı 80 dakika 115 euro*
Çift terapisi 80 dakika 115 euro*

*Çift terapisi ve EMDR seanslarına 80 dakika ayırmayı tercih ediyorum ancak ajandam her zaman uzun süreli seans yapmamıza izin vermeyebiliyor.

Sağlıklı bir terapinin temel koşullarından biri düzenli ve sürekli seanslardır. Çalışma yöntemim ve mesleki deneyimim verimli bir terapi süreci için seansların haftalık olarak düzenlenmesi gerektiği yönünde. Terapi sürecine başlamayı gözden geçiriyorsanız bunun büyük olasılıkla haftalık bir süreç olacağını göz önünde bulundurmanızı ve sürece böyle bir çalışma ritmine hazır hissediyorsanız başlamanızı öneririm.

Amsterdam’da iki farklı ofiste çalışıyorum. Amsterdam Oud-Zuid ofisi, toplu taşımayla ulaşmanın ve ücretli park yeri bulmanın kolay olduğu bir bölgede yer alıyor. Amsterdam Merkez ofisi ise şehrin merkezinde toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır ancak bu bölgede ücretli otopark seçeneklerinin sınırlı olduğunu dikkate almakta fayda var.

Aşağıdaki mail adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Email:
psksevalbirdal@gmail.com

Ofisler

Oud Zuid

Johannes Verhulststraat 96-1
1071 NK Amsterdam

Centrum

Keizersgracht 394
1016 GB Amsterdam